Condoleante

Cu nemăsurată tristețe și cutremurați de implacabila veste a morții fulgerătoare a Domnului Sorinel Chelariu, profesionistul din spatele succesului casei de discuri Spiros și Președintele fondator alAsociației pentru Drepturile Producătorilor de Fonograme din România (ADPFR), familia ARAIEX transmite sincere condoleanțe familiei CHELARIU și familiei ADPFR, cele două repere fundamentale ale acestui suflet mare, plecat mult prea devreme dintre noi!

Fie ca bunul Dumnezeu să-i odihnească sufletul în armoniile cântecelor de neuitat și în vălul vocilor celebre, pe care, cu trudă și cu mult drag, Domnul Sorinel Chelariu ni le-a oferit spre a ne bucura!

Președinte – Valeria Arnăutu

Vicepreședinte – Alexandru Dumitru Pop

Vicepreședinte – Adriana Cristina Bahmuțeanu

Membru în Consiliul Director – Daniela Gyorfi