ANUNT COVID-19

Accesul în sediu se face doar în baza unei programări în prealabil, pe timpul stării de alertă

În scopul prevenirii răspândirii virusului Covid 19 și a respectării măsurilor de siguranță ce se impun, vă informăm că accesul în sediul ARAIEX se efectuează numai în baza unei programări prealabile solicitate pe adresa de e-mail Această adresă de email este protejată de spambots. Trebuie să aveți JavaScript activat ca să o puteți vedea. sau telefonic.
ESTE OBLIGATORIU SĂ PURTAȚI MASCĂ!
Programările zilnice sunt limitate (luni-joi), dată fiind necesitatea asigurării unei distanțe de minim 1,5 m între persoane, aerisirea și dezinfectarea spațiului după fiecare utilizare.

Va multumim!

• Mihaela Cristina Todor